Biura sprzedaży mieszkań:
Częstochowa+48 600 700 063

Ultradom

Kameralność w standardzie premium

Metraże mieszkań: od 25 do 80 m2

Liczba mieszkań: 184

Dostępnych mieszkań: 151

Status inwestycji: w sprzedaży

Data oddania: II kwartał 2026

Radom ul. Gołębiowska
Ultradom

Znajdź mieszkanie

Ultradom

O inwestycji

ULTRADOM
RADOM

Na kanwie słów Ultra – Dom - Radom powstało miejsce, w którym codzienność będzie ultra komfortowa i płynęła w spokojnym otoczeniu rozwijającej się dzielnicy Gołębiów. Położenie inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie niskiej zabudowy domów jednorodzinnych, otoczonej zielenią, czyni tę lokalizację szczególnie atrakcyjną dla wszystkich szukających wytchnienia i odpoczynku w domowym zaciszu. Wszystko czego potrzebujesz na co dzień znajdziesz w zasięgu 15 min od domu.

Liczba mieszkań w inwestycji184

Architektura w standardzie premium

Ultradom Radom to inwestycja pod każdym względem przemyślana, a za ultra oryginalny projekt odpowiada renomowana pracownia architektoniczna Franta Group Architects, laureat wielu nagród i nominacji. Projekt przykuwa wzrok innowacyjnym podejściem do architektury oraz funkcjonalności.

Dobrze nasłonecznione mieszkania
Duże tarasy w każdym mieszkaniu

Dobrze zaprojektowane...

mieszkania zapewniają maksymalną kameralność ponieważ są usytuowane głównie na zewnętrzną stronę budynku. Duże okna zapewniają dobrze nasłonecznione i jasne wnętrza. Kolejną zaletą są też funkcjonalnie zaprojektowane układy pomieszczeń oraz możliwość łączenia mieszkań. Na każdym piętrze budynku ulokowane są komórki lokatorskie, więc dodatkowe miejsce do przechowywania znajduje się w zasięgu kilku kroków.

Przestronne tarasy
Boksy i komórki lokatorskie
Możliwość łączenia mieszkań

Lokalizacja

Inwestycja Ultradom powstaje w północno-wschodniej części Radomia. Dzielnica Gołębiów jest dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta. W kilka minut dotrzemy do szkoły i przedszkola, a także na miejski plac zabaw czy boisko sportowe. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana z drogami wylotowymi, prowadzącymi do Lublina i Warszawy.

Pieszo
 • Szkoła podstawowa - 7 min
 • Przedszkole - 10 min
 • Park Gołębiów - 17 min
 • Przystanek autobusowy - 8 min
 • Dworzec Radom Gołębiów - 9 min
 • Sklep spożywczy - 14 min
 • Przychodnia - 14 min
 • Boisko Orlik - 6 min
Rowerem
 • Radomskie Centrum Sportu - 8 min
Samochodem
 • Restauracja Pizzeria - 1,1 km
 • Supermarket - 1,2 km
 • Galeria Słoneczna - 3,1 km
Pokaż w okolicy

Pierwsza taka inwestycja w Radomiu!

Z myślą o dobrym życiu zaaranżowano wiele części wspólnych, tak aby mieszkańcy mogli razem spędzać czas. Przed budynkiem powstanie otoczony zielenią, rekreacyjny plac idealny do sąsiedzkich spotkań. Do dyspozycji lokatorów będzie także wewnętrzny dziedziniec - serce Ultradomu - który przenika do wnętrza, gdyż jest połączony z przestronnym lobby. W strefie wejściowej mieszkańców witać będzie aromatyczny zapach oraz klimatyczna muzyka, nie zabraknie też specjalnej wyspy zieleni oraz prywatnego paczkomatu. Ponadto tuż obok będzie sala kinowa, gdzie mieszkańcy będą mogli spotykać się na seansach filmowych. To pierwsza taka inwestycja w Radomiu!

Zadbaliśmy także o fanów jednośladów na terenie inwestycji będą dostępne stojaki, ładowarka hulajnóg oraz stacja napraw rowerów. Projekt uwzględnia również ogólnodostępną wózkownie i rowerownie.

Sala kinowa
Zatopiona w zieleni Strefa Chillout
Przestronne lobby z zielenią wewnętrzną

Zadbaliśmy
również o

Dziedziniec - miejsce spotkań mieszkańców
Garaż podziemny i miejsca naziemne
Cichobieżne windy
Muzyka w holu
Zapach w holu
Komórki lokatorskie na każdym piętrze

Kontakt

Biuro sprzedaży

napisz do nas

spotkajmy się

ul. Struga 60
26-600 Radom

Godziny pracy:pnpt: 10 – 18

napisz do nas

Formularz kontaktowy