Biura sprzedaży mieszkań:
Częstochowa+48 600 700 063

Naszym głównym celem jest podnoszenie standardu życia ludzi w całej Polsce. Nie tylko w największych aglomeracjach, ale również w mniejszych miastach.

W Trust Investment realizujemy projekty w sektorze nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych na terenie całej Polski. Inwestycje realizujemy kompleksowo, począwszy od zakupu gruntu, poprzez komercjalizację, budowę, sprzedaż, aż po przekazanie kluczy właścicielowi lub najemcy. Naszym zdaniem specjalizacja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm budzi chęć bycia lepszym. Wierni tej idei skupiamy się na dwóch gałęziach obszernego rynku nieruchomości - inwestycjach mieszkaniowych oraz komercyjnych.

Inwestycje zrealizowane, w trakcie budowy lub w przygotowaniu

250 000 m2

Jako zespół Trust Investment każdego roku konsekwentnie wyznaczamy sobie coraz wyższe cele oraz z sukcesem je realizujemy, co owocuje współpracą z partnerami biznesowymi o zasięgu ogólnopolskim. Jesteśmy gwarantem jakości, stabilizacji oraz bezpieczeństwa na każdym etapie współpracy.

Nasza misja

Myślą przewodnią w Trust Investment jest człowiek, dlatego założenia biznesowe traktujemy jak misję. Uważamy, że realizacja wyznaczonego celu wymaga profesjonalnego oraz przejrzystego planu, który krok po kroku prowadzi do sukcesu.

01/ Zakup działek

Dział ekspansji koncentruje się na najlepszych lokalizacjach, które odpowiadają oczekiwaniom naszych klientów.

02/ Pozwolenia i projekt architektoniczny

Dział przygotowania inwestycji kładzie nacisk na jakość projektu oraz dostosowuje go do najwyższych standardów.

03/ Budowa

Dzięki naszym sprawdzonym ekipom budowlanym ten kluczowy proces przebiega sprawnie i według założonego harmonogramu.

04/ Wynajem lub sprzedaż

Specjaliści ds. sprzedaży i wynajmu nieruchomości komercjalizują oraz sprzedają powierzchnię obiektów.

Zieleń jest najważniejsza

Naszym zadaniem jest tworzenie osiedli mieszkaniowych o wysokim standardzie oraz pozbawionych barier obiektów handlowo-usługowych. Stawiamy na jak najbardziej ekologiczne rozwiązania i walczymy o zachowanie możliwie największych terenów zieleni w obrębie inwestycji.

Współpraca buduje,
porozmawiajmy.

Kontakt

Biuro sprzedaży

napisz do nas

spotkajmy się

Al. Solidarności 34 (parking Exbud)
25-323 Kielce

Godziny pracy:pnpt: 10 – 18

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami