Biura sprzedaży mieszkań:
Częstochowa+48 600 700 063

Panorama Struga

Widok na najwyższy poziom

Radomul. Struga 60 E
ul. Struga 60 F

Metraże mieszkań: od 25 do 84 m2

Liczba mieszkań: 189

Status inwestycji: w sprzedaży

Data oddania: IV kwartał 2025

Panorama Struga

Mieszkania

Panorama Struga

O inwestycji

Całe miasto na oku

10 minut od Parku Leśniczówka, blisko centrum miasta, ze wszystkim co potrzebne na co dzień w zasięgu ręki. Taka jest Panorama Struga - inwestycja skrojona na miarę oczekiwań najbardziej wymagających mieszkańców Radomia. Panorama Struga to nie tylko mądrze i efektownie zaprojektowana inwestycja. To przede inwestycja skupiona na realnych potrzebach jej mieszkańców; mieszkania są rozkładowe, a dzięki wysokim oknom oraz narożnym przeszkleniom są znakomicie doświetlone. W inwestycji dostępnych jest wiele naziemnych oraz podziemnych miejsc postojowych, a dla dzieci przewidziany został sprzyjający beztroskiemu spędzaniu czasu plac zabaw. Z pewnością jednym z wyróżników inwestycji są zachwycające widoki oferowane przez mieszkania znajdujące się na górnych kondygnacjach. Nazwa zobowiązuje.

Liczba mieszkań w inwestycji189
Liczba miejsc postojowych208

Komfort w każdym calu

W Trust Investment pojęcie komfortu odmieniamy przez wszystkie przypadki i rozumiemy je bardzo szeroko. Komfort to nie tylko wygodnie rozplanowane czy urządzone mieszkanie. To możliwość załatwienia wszystkich codziennych spraw w miejscu zamieszkania, wygodne i szybkie dotarcia w różne części miasta, ale też dogodne połączenie z innymi ośrodkami. Komfort to również komórki lokatorskie czy bliskość natury, jak np. urokliwego Parku Leśniczówka. Panorama Struga to inwestycja na wskroś komfortowa. W Trust Investment projektujemy i budujemy tak, jak sami chcielibyśmy mieszkać.

Udogodnienia

Liczba zalet i mocnych stron Panoramy Struga jest długa i nie sposób wymienić je wszystkie. Niemniej do tych kluczowych i szczególnie ją wyróżniających z pewnością można zaliczyć; sprzyjającą relaksowi, dostępną dla mieszkańców, strefę wypoczynku z fontanną, reprezentacyjne przeszklone lobby, prywatne ogródki, ciche windy oraz widok na panoramę miasta.

Bezpieczeństwo

Panorama Struga zapewnia nie tylko wielowymiarowy komfort, ale również wysokie poczucie bezpieczeństwa. Inwestycja jest ogrodzona, wjazd na jej teren możliwy jest dopiero po podniesieniu szlabanu, a części wspólne są monitorowane. Wszystko po to, abymieszkańcy czuli się tutaj naprawdę wyjątkowo.

Udogodnienia

Panoramiczne okna,<br/> narożne przeszklenia

Panoramiczne okna,
narożne przeszklenia

Plac zabaw

Plac zabaw

Zewnętrzne<br/> miejsca postojowe

Zewnętrzne
miejsca postojowe

Garaż podziemny

Garaż podziemny

Widok na panoramę

Widok na panoramę

Dobra komunikacja

Dobra komunikacja

Mała architektura

Mała architektura

Możliwość instalacji<br/> stacji ładowania

Możliwość instalacji
stacji ładowania

Boksy<br/> i komórki lokatorskie

Boksy
i komórki lokatorskie

Prywatne ogródki

Prywatne ogródki

Tarasy i loggie

Tarasy i loggie

Miejsca postojowe<br/> dla rowerów

Miejsca postojowe
dla rowerów

Dużo zieleni

Dużo zieleni

Wygodne windy

Wygodne windy

Infrastruktura miejska

Infrastruktura miejska

Infrastruktura sportowa

Infrastruktura sportowa

Inwestycja ogrodzona

Inwestycja ogrodzona

Kontrola dostępu

Kontrola dostępu

Monitoring

Monitoring

Prywatny paczkomat

Prywatny paczkomat

Reprezentacyjne lobby

Reprezentacyjne lobby

Strefa wypoczynku z fontanną

Strefa wypoczynku z fontanną

Lokalizacja

Panorama Struga zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Radomia, nieopodal Radomskiego Centrum Sportu oraz blisko Galerii Słonecznej. Zalet takiego położenia inwestycji jest bardzo wiele. Na miejscu znajduje się wszystko co jest niezbędne do wygodnego życia funkcjonowania na co dzień; szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia czy sklepy. Dobre połączenie ze ścisłym centrum zapewnia rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, z kolei bliskość dróg wylotowych zapewnia możliwość sprawnego wydostania się z miasta niemal w każdym kierunku.

Pokaż w okolicy

Kontakt

Biuro sprzedaży

napisz do nas

spotkajmy się

ul. Struga 60
26-600 Radom

Godziny pracy:pnpt: 10 – 18

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami