Biuro sprzedaży mieszkań

+48 720 706 705

Park Handlowy

BytomAlojzego Felińskiego 1h

Powierzchnia:~1700 m²

Data zakończenia inwestycji:

Park Handlowy
Park Handlowy

O inwestycji

Trust Investment inwestuje nie tylko w województwie świętokrzyskim, ale na terenie całej Polski. Obecnie trwa budowa Parku Handlowego w Bytomiu – jednym z największych miast naszego kraju. Obiekt powstaje na skrzyżowaniu Alojzego Felińskiego i Stolarzowickiej, czyli w dzielnicy Miechowice. To największa i jedna z najbogatszych dzielnic Bytomia.

Powstający Park Handlowy będzie docelowo dysponował ok. 1700 m ² powierzchni najmu. Najemcami są trzy duże, popularne sieci: Pepco – europejska sieć dyskontów odzieżowo – przemysłowych, Stokrotka -spółka z litewskim kapitałem i bogatymi tradycjami polskiego handlu detalicznego oraz Rossmann – oferująca produkty z asortymentu szeroko pojętych działów zdrowie i uroda.

Zaletami doskonałej lokalizacji jest to, że budynek znajdzie się w strefie dobrze rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej. To z kolei wpływa na dogodną dostępność obiektu – klienci będą mieli ułatwiony dojazd.  Dodatkowo przy Parku Handlowym powstaje duży parking stwarzający idealne warunki dla klientów. Inwestycja powstaje z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. Na parkingu znajdą się specjalnie wyznaczone miejsca, co ułatwi osobom niepełnosprawnym dostanie się do danego sklepu.

Powierzchnia handlowa~1700 m²