Biura sprzedaży mieszkań:
Częstochowa+48 600 700 063

Sky Trust

Budynek 1: Prêt-à-porter

KielceAl. Solidarności

Metraże mieszkań: od 34 do 80 m2

Liczba mieszkań: 124

Dostępnych mieszkań: 15

Status inwestycji: w sprzedaży

Przewidywana data oddania: 2025

Sky Trust

Mieszkania dostępnych: 15

Wybierz kondygnację

Nie znalazłeś interesującego
Cię mieszkania?

Zobacz nasze
inne inwestycje
lub
Sky Trust

O inwestycji

Kielce przyszłości zaczynają się
w Sky Trust.

Sky Trust to nowe, mocno bijące serce Kielc. Modne, i tętniące życiem. To jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji w województwie świętokrzyskim oraz prawdziwy powiew świeżości na architektonicznej mapie jego stolicy.

To najwyższe budynki w regionie zmieniające oblicze okolicy i wpisujące się w strategię zrównoważonego rozwoju SMART CITY Kielce 2030+.

W Sky Trust wychodzimy naprzeciw urbanistycznym trendom przyszłości, oferując najwyższy poziom funkcjonalny, wysokiej jakości wykończenie, użyteczną infrastrukturę, ekologiczną aranżację okolicy i wielofunkcyjność odpowiadającą na dynamicznie zmieniające się potrzeby mieszkańców, biznesu i miasta.

Sky Trust to wyjątkowe wieżowce w topowej lokalizacji. Ogromne przeszklenia zapewniają mnóstwo naturalnego światła oraz niesamowite wrażenia wizualne. W ramach wielofunkcyjnego kompleksu zaplanowaliśmy lokale usługowe, wysokiej klasy powierzchnie biurowe oraz przede wszystkim komfortowe apartamenty, w tym takie zapewniające zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Kielc. Portiernia? Wnętrza zaprojektowane przez słynnych projektantów mody? Tak.

Całą inwestycję zaprojektowaliśmy w odpowiedzialny, proekologiczny sposób, uwzględniający lokalne i globalne trendy oraz strategie walki ze smogiem i ocieplaniem klimatu. Przyszłość jest teraz.

Liczba mieszkań w inwestycji124
Liczba lokali usługowych34
Liczba miejsc postojowych251

Estetyka sygnowana przez Paprocki Brzozowski

Nad kreacją artystyczną inwestycji czuwa duet uznanych projektantów mody: Paprocki Brzozowski, którego najnowszą kolekcję stanowi projekt Sky Trust. Duet kreatorów artystycznych wraz z architektami wnętrz Trust Investment, zaprojektował wnętrza inwestycji, nadając, każdemu z trzech składających się na inwestycję budynków, unikalnego i zarazem światowego charakteru. Projekt Sky Trust niesie ze sobą nowoczesny blichtr i nieskrępowaną pewność siebie. Wiemy, że tworzymy coś wyjątkowego.

Mediolańskie inspiracje

Światowa stolica mody to destynacja bliska duetowi Paprocki Brzozowski, dlatego też projektując Sky Trust, jedną z inspiracji były dla nas mediolańskie wieżowce Bosco Verticale. Zachowując wszelkie proporcje zadbaliśmy o to, aby natura, bliskość przyrody oraz dobroczynny wpływ inwestycji na stan powietrza nie były słowami rzucanymi na wiatr.

Lokalizacja

Zbiegu ulicy Świętokrzyskiej oraz Alei Solidarności to absolutnie topowa lokalizacja w Kielcach. Tutaj zawsze jesteś w centrum wydarzeń, możesz trzymać rękę na pulsie miasta i mieć je całe na oku - zwłaszcza jeśli zamieszkasz w jednym z apartamentów znajdujących się na górnych kondygnacjach.

W bezpośredniej okolicy znajduje się Galeria Echo, a od Rynku, ulicy Sienkiewicza czy też Zalewu Kieleckiego inwestycję dzielą zaledwie 2 kilometry. Bliskość komunikacji miejskiej, węzła komunikacyjnego Kraków - Kielce - Warszawa

  • Galeria Echo 500 m
  • Rynek 2 km
  • Zalew Kielecki 2 km
  • Rezerwat Przyrody Kadzielnia 4 km
  • ul. Sienkiewicza 2 km
  • Tężnia solankowa 800 m
Pokaż w okolicy

Udogodnienia

Topowa lokalizacja w centrum

Topowa lokalizacja w centrum

Ogromne przeszklenia

Ogromne przeszklenia

Najwyższy budynek w regionie

Najwyższy budynek w regionie

Projekt wnętrz by Paprocki Brzozowski

Projekt wnętrz by Paprocki Brzozowski

Widok na panoramę Kielc

Widok na panoramę Kielc

Sklepy i usługi na miejscu

Sklepy i usługi na miejscu

Portiernia

Portiernia

Ładowarki samochodów elektrycznych

Ładowarki samochodów elektrycznych

Kontakt

Biuro sprzedaży

napisz do nas

spotkajmy się

Al. Solidarności 34 (parking Exbud)
25-323 Kielce

Godziny pracy:pnpt: 10 – 18

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami