Stacja Kopernik

Mieszkaj nowocześnie

Częstochowaul. Kopernika 1

Metraże mieszkań: od 25 do 67 m2

Liczba mieszkań: 64

Dostępnych mieszkań: 25

Liczba lokali usługowych: 7

Status inwestycji: w sprzedaży

Data oddania: IV kwartał 2024

Stacja Kopernik

Mieszkania dostępnych: 25

Stacja Kopernik

O inwestycji

Wytworna inwestycja w centrum wydarzeń

Stacja Kopernik to wytwornie zaprojektowana inwestycja, która zaspokoi oczekiwania osób o największych wymaganiach. Nobilitujący charakter Stacji Kopernik został osiągnięty dzięki projektowi bryły i elewacji, które przywodzą na myśl stylową kamienicę wzbogaconą o nowoczesny sznyt i rozwiązania na miarę XXI wieku.

Projekt jest doskonały, jednak szata to nie wszystko. Dopełnieniem wyszukanego charakteru inwestycji jest jej wyborna lokalizacja. Sklepy, szkoły, restauracje, instytucje kultury i urzędy - wszystko co potrzebne na co dzień znajduje się w na miejscu lub tuż obok. Bliskość Alei NMP, Jasnej Góry czy bulwarów Warty znakomicie uzupełnia paletę mocnych stron Stacji Kopernik, która już niebawem stanie się najbardziej pożądanym adresem w Częstochowie.

Liczba mieszkań w inwestycji64
Liczba miejsc postojowych74

Dźwięk, światło, przestrzeń

Stacja Kopernik została zaprojektowana jako miejsce w którym, poczujesz aurę wyjątkowości. Już od wejścia powitają Cię odprężające dźwięki subtelnego tła muzycznego, które wprawią Cię w dobry nastrój rozpoczynającego lub kończącego się dnia.

Inwestycja w przemyślany sposób łączy w sobie dbałość o estetykę, użyteczność i ekologię. Dzięki oknom ciągnącym się od podłóg do sufitów, każde z mieszkań zapewni nie tylko wyjątkowe doznania estetyczne czy optyczne powiększenie pomieszczeń, ale przede wszystkim ogromną ilość naturalnego światła.

Udogodnienia

Topowa lokalizacja w centrum

Topowa lokalizacja w centrum

Nieopodal Jasnej Góry

Nieopodal Jasnej Góry

Wielkomiejski sznyt

Wielkomiejski sznyt

Duże okna

Duże okna

Muzyka w holu

Muzyka w holu

Sklepy i infrastruktura

Sklepy i infrastruktura

Perfekcyjna komunikacja

Perfekcyjna komunikacja

Cicha winda

Cicha winda

Lokalizacja

Nazwa inwestycji nie jest przypadkowa. Stacja Kopernik znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Kolejowego, przy ulicy Kopernika 1 w Częstochowie. To perfekcyjne położenie, gwarantuje, że wszystko co istotne na co dzień znajduje się w zasięgu ręki. Dynamiczne centrum miasta zapewnia dostęp do usług, sklepów, edukacji czy też ośrodków zdrowia, a bliskość parków, licznych skwerów oraz rzeki Warty, szybki i nieskrępowany kontakt z naturą.

  • Aleja NMP 400 m
  • Bulwary Warty 1,3 km
  • Park im. Staszica 1,3 km
  • Jasna Góra 1,8 km
  • Dworzec kolejowy 260 m
  • Dworzec autobusowy 400 m
  • Centrum Handlowe 300 m
  • Stary Rynek 1,3 km
Pokaż w okolicy
Zaufanie procentuje

Kup mieszkanie w tej inwestycji,
w programie
“Bezpieczny kredyt 2%”!

Ruszył rządowy program “Bezpieczny kredyt 2%”. Wybierz z naszej oferty swoje wymarzone mieszkanie i zaoszczędź nawet 335 000* złotych.

*Symulacja różnicy pomiędzy kosztem odsetek przy standardowym kredycie dla kwoty 500 000 zł w ratach równych, a kosztem odsetek płaconych przez Klienta w programie „Bezpieczny kredyt 2%”.

Kontakt

Biuro sprzedaży

napisz do nas

sprzedaz@trustinvestment.pl

zadzwoń

+48 600 900 500

spotkajmy się

ul. Kopernika 5
Częstochowa

Godziny pracy:pn – pt: 10 – 18

formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami