Biura sprzedaży mieszkań:
Częstochowa+48 600 700 063
Miejsce pracy

Kielce

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Rodzaj pracy

praca stacjonarna

Stanowisko

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

Czas pracy

pełny etat

Od kiedy

praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników.
  • Obliczanie wynagrodzeń; sporządzanie list płac, dokonywanie korekt oraz rozliczanie delegacji służbowych.
  • Zarządzanie aktami osobowymi oraz ewidencją czasu, w tym kontrolowanie aktualności obowiązkowych badań lekarskich i szkoleń BHP.
  • Sporządzanie i przesyłanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, PPK; oraz przygotowywanie danych do raportów GUS.
  • Świadczenie doradztwa w zakresie prawa pracy oraz przygotowywanie wniosków do MUP, ZUS.
  • Obsługa systemów Płatnik i Comarch OPTIMA oraz wprowadzanie dokumentów finansowych do systemu księgowego.
  • Rozliczanie zasiłków; oraz obsługa platformy PUE ZUS.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac.
  • Doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń oraz innych świadczeń zgodnie z przepisami prawa pracy.
  • Znajomość procesów związanych z obsługą umów cywilnoprawnych.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych.
  • Znajomość podstawowych zasad księgowości.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w Trust;
  • Ścieżki kariery i awanse wewnętrzne, szkolenia branżowe.
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Karta MultiSport.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Pakiet ubezpieczeń.
  • System rabatowy naszych produktów oraz dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Przestronne biuro z parkingiem wyposażone w nowoczesne narzędzia i technologie.