Biura sprzedaży mieszkań:
Częstochowa+48 600 700 063
Miejsce pracy

Kielce

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Rodzaj pracy

praca stacjonarna

Stanowisko

Specjalista / Specjalistka ds. ekspansji

Czas pracy

pełny etat

Od kiedy

praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Badanie i analiza nowych rynków oraz potencjalnych lokalizacji pod kątem możliwości rozwoju biznesu.
  • Ocena konkurencji w danym segmencie rynku.
  • Badanie strategii konkurencji i ich wpływu na działalność firmy.
  • Identyfikowanie potencjalnych nieruchomości i lokalizacji odpowiednich dla nowych obiektów firmy.
  • Ocena lokalizacji pod kątem dostępności, demografii, przepływu klientów oraz kosztów.
  • Prowadzenie negocjacji z właścicielami nieruchomości i deweloperami.
  • Przygotowywanie i przeglądanie umów zakupu nieruchomości.

Nasze wymagania

  • Umiejętności w zakresie identyfikowania nowych trendów, analiza wskaźników wydajności i rentowności gruntów.
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi, w tym właścicielami nieruchomości, deweloperami, agentami nieruchomości oraz lokalnymi władzami.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych/prawo jazdy kategorii B.
  • Podstawowa wiedza z zakresu umów w branży nieruchomości - Mile widziane
  • Pracowitość i zaangażowanie oraz zainteresowanie branżą nieruchomości - Mile widziane
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań i myślenie poza utartymi schematami - Mile widziane

To oferujemy

  • Umowa o pracę w Trust Investment.
  • Transparentne warunki umowy i możliwość długoterminowej współpracy.
  • Ścieżki kariery i awanse wewnętrzne, szkolenia branżowe.
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu i przełożonych.
  • Narzędzia do pracy: w tym samochód służbowy oraz niezbędne przenośne urządzenia elektroniczne.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • karta MultiSport.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, bonusy za osiągnięcia i wyniki, dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Przestronne i nowoczesne biuro z parkingiem, przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole, wydarzenia integracyjne.