Biura sprzedaży mieszkań:
Częstochowa+48 600 700 063
Miejsce pracy

Kielce

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Rodzaj pracy

praca stacjonarna

Stanowisko

Radca Prawny - Adwokat

Czas pracy

pełny etat

Od kiedy

Twój zakres obowiązków

  • Sprawy spółkowe: Tworzenie nowych podmiotów prawnych. Doradztwo w zakresie prawa spółek i rynku kapitałowego. Obsługa prawna grupy kapitałowej.
  • Sprawy finansowo-inwestycyjne: Doradztwo przy projektach typu Private Equity. Wsparcie w negocjacjach warunków finansowych. Audyt prawno-podatkowy skutków działań i transakcji. Przygotowanie dokumentacji do umów z inwestorami.
  • Prawo ochrony konkurencji: Analiza zgodności z przepisami prawa ochrony konkurencji. Weryfikacja i wdrażanie dokumentów i procedur.
  • Analiza prawna nieruchomości i obsługa sprzedaży inwestycji.
  • Reprezentowanie przed organami administracyjnymi i sądami w sprawach deweloperskich.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze prawnej średniego lub dużego przedsiębiorstwa.
  • Uprawnienia radcy prawnego - wpis na listę radców prawnych lub adwokat.
  • Znajomość prawa cywilnego, handlowego oraz publicznego, w tym prawa rzeczowego.
  • znajomość prawa w zakresie umów obligacyjnych, gospodarki nieruchomościami, zagospodarowania przestrzennego i budowlanego - Mile widziane

To oferujemy

  • Umowę o pracę w Trust;
  • Ścieżki kariery i awanse wewnętrzne, szkolenia branżowe.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Kartę MultiSport.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • System rabatowy naszych produktów oraz dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Przestronne biuro z parkingiem wyposażone w nowoczesne narzędzia i technologie.