Biura sprzedaży mieszkań:
Częstochowa+48 600 700 063
Miejsce pracy

Kielce

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Rodzaj pracy

praca stacjonarna

Stanowisko

Junior Project Manager

Czas pracy

pełny etat

Od kiedy

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za proces projektowy i uzyskanie pozwolenia na budowę
  • Występowanie przed urzędami i koordynacja spraw administracyjnych
  • Współpraca z biurem projektowym
  • Prowadzenie prac projektowych zgodnie z założonym harmonogramem finansowym i czasowym
  • Koordynacja pracy między Inwestorem, biurem projektowym, zleceniobiorcami, urzędami i gestorami sieci

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa programu AutoCad
  • Umiejętność analizy dokumentacji planistycznej ( MPZP / warunki zabudowy)
  • Możliwość przyuczenia się do wykonywania stanowiska
  • Poszukujemy młodej, dobrze zorganizowanej osoby, która potrafi zaangażować się w projekt i weźmie odpowiedzialność za powodzenie przedsięwzięcia. Celem jest realizacja projektu przy wspólnie założonej strategii działania
  • Wiedza na temat obowiązujących przepisów prawa budowlanego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Prace w zgranym, przyjaznym i ambitny zespole
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego
  • Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy