Biura sprzedaży mieszkań:
Częstochowa+48 600 700 063
Miejsce pracy

Kielce

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Rodzaj pracy

praca stacjonarna

Stanowisko

Prawnik

Czas pracy

pełny etat

Od kiedy

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie prawne w zakresie projektów deweloperskich.
  • Analiza i przygotowywanie umów związanych z działalnością deweloperską.
  • Przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów handlowych oraz finansowych.
  • Nadzór nad zgodnością działań firmy z obowiązującymi przepisami prawnymi.
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych i informowanie o nich odpowiednich działów firmy.
  • Identyfikacja i analiza potencjalnych ryzyk prawnych związanych z działalnością firmy.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia prawnicze lub studenci ostatniego roku.
  • Aplikant radcowski lub prawnik z tytułem magistra prawa.
  • Znajomość prawa cywilnego.
  • Doświadczenie w branży deweloperskiej będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość prawa: handlowego, finansowego, budowlanego oraz zagospodarowania przestrzennego - Mile widziane

To oferujemy

  • Umowę o pracę w Trust;
  • Ścieżki kariery i awanse wewnętrzne, szkolenia branżowe.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Kartę MultiSport.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • System rabatowy naszych produktów oraz dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Przestronne biuro z parkingiem wyposażone w nowoczesne narzędzia i technologie.