Biura sprzedaży mieszkań:
Częstochowa+48 600 700 063
Miejsce pracy

Kielce

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Rodzaj pracy

praca stacjonarna

Stanowisko

Manager ds. sprzedaży mieszkań

Czas pracy

pełny etat

Od kiedy

praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem sprzedaży w zakresie realizacji długoterminowych planów sprzedażowych.
  • Opiniowanie projektów mieszkań w kontekście zmian projektowych we współpracy z działem projektowym.
  • Koordynacja działań sprzedażowych, w tym kontroling jakości oraz kontakt z biurami sprzedaży.
  • Współpraca z działem prawnym w zakresie przygotowania i weryfikacji umów sprzedażowych i notarialnych.
  • Badanie konkurencji – analiza rynku oraz identyfikacja nowych trendów.
  • Mentoring i szkolenia – wsparcie zespołu sprzedażowego w zakresie rozwoju kompetencji.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży budowlanej lub architektonicznej: Wiedza na temat specyfiki rynku budowlanego oraz zagadnień prawnych związanych z nieruchomościami.
  • Doświadczenie w mentoringu: Umiejętność efektywnego szkolenia zespołów sprzedażowych.
  • Umiejętność zarządzania: Skuteczne koordynowanie działań, delegowanie zadań oraz monitorowanie postępów.
  • Pracowitość i zaangażowanie: Silne dążenie do realizacji celów i skuteczna realizacja zadań.
  • Biegła znajomość Excela: Umiejętność analizy danych i tworzenia raportów.
  • Prawo jazdy kat. B: Gotowość do odbywania jednodniowych wyjazdów służbowych.
  • Otwartość na innowacje: Kreatywność w podejściu do wyzwań i gotowość do wdrażania nowych rozwiązań - Mile widziane

To oferujemy

  • Umowę o pracę w Trust, z możliwością długotrwałej współpracy.
  • Ścieżki kariery i awanse wewnętrzne, szkolenia branżowe.
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Kartę MultiSport.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Pakiet ubezpieczeń.
  • System rabatowy naszych produktów oraz dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Przestronne biuro z parkingiem wyposażone w nowoczesne narzędzia i technologie.