Biura sprzedaży mieszkań:
Częstochowa+48 600 700 063
Miejsce pracy

Kielce, Łódź

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Rodzaj pracy

praca stacjonarna

Stanowisko

Kierownik Budowy

Czas pracy

pełny etat

Od kiedy

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie procesem budowy zgodnie z harmonogramem, budżetem oraz obowiązującymi przepisami.
  • Koordynacja pracy podwykonawców, inżynierów, Kierowników Robót oraz innych uczestników procesu budowlanego.
  • Nadzór nad jakością wykonywanych prac, zgodność z dokumentacją projektową oraz standardami technicznymi.
  • Zarządzanie budżetem inwestycji, kontrola kosztów i optymalizacja wydatków.
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP na placu budowy.
  • Raportowanie postępów prac oraz przygotowywanie dokumentacji związanej z realizacją projektu.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w delegacji, na ternie biura budowy (Łódź).
  • Minimum 2 lat a doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy przy realizacji dużych projektów budowlanych.
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, norm technicznych oraz zasad BHP.
  • Umiejętność zarządzania zespołem, doskonała organizacja pracy oraz zdolność podejmowania decyzji.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami oraz pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zakwaterowanie w Łodzi – mieszkanie służbowe znajdujące się w mieście prowadzonej inwestycji.
  • Umowę o pracę w Trust z transparentnymi warunkami współpracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - Adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego - Dostęp do szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje.
  • Przyjazne środowisko pracy - Wspierający zespół i otwarta kultura organizacyjna.
  • Udział w prestiżowych projektach - Możliwość pracy przy innowacyjnych i ambitnych inwestycjach budowlanych.
  • System premiowy - Atrakcyjne premie za realizację celów i wysoką jakość pracy.
  • Możliwość pracy z ramienia inwestora - Szansa na bezpośrednią współpracę z inwestorami i udział w strategicznych decyzjach projektowych.