Biura sprzedaży mieszkań:
Częstochowa+48 600 700 063
Miejsce pracy

Gliwice

Forma zatrudnienia

umowa o pracę, kontrakt b2b

Rodzaj pracy

praca hybrydowa

Stanowisko

Inżynier budowy - Kierownik robót

Czas pracy

pełny etat

Od kiedy

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja firm wykonawczych na placu budowy
  • Nadzorowanie prac wykonawczych, przyspieszanie i optymalizacja realizacji poszczególnych prac Wykonawców
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • Nadzór nad pracownikami godzinowymi
  • Zamawianie materiałów budowlanych oraz kontrola dostaw na budowę
  • Udział w przedmiarowaniu prac i optymalizowaniu rozwiązań projektowych
  • Poszerzanie bazy wykonawców w danym regionie
  • Odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem wykonawczym
  • Zapewnienie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją projektową oraz wiedzą techniczną
  • Odbiór wykonanych prac oraz wykonywanie protokołów przerobowych
  • Kontrolowanie terminowości realizacji robót budowlanych
  • Prowadzenie dziennika betonowań oraz harmonogramu dostaw stali
  • Wykonywanie kart materiałowych oraz zapytań do projektanta
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Czynne uczestnictwo w procesie odbiorowym, przekazywanie lokali właścicielom
  • Raportowanie postępów do przełożonego

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa programów CAD
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • doświadczenie przy inwestycjach kubaturowych minimum 2 lata
  • uprawnienia konserwatorskie - mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Pracę w zgranym, przyjaznym i ambitnym zespole
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego
  • Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy
  • Stała pensja + wysoki system prowizyjny