Biura sprzedaży mieszkań:
Częstochowa+48 600 700 063
Miejsce pracy

Katowice, Łódź

Forma zatrudnienia

kontrakt b2b

Rodzaj pracy

praca hybrydowa

Stanowisko

Ekspert ds. Pozyskiwania Inwestorów

Czas pracy

pełny etat

Od kiedy

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Inwestorami; nawiązywanie nowych kontaktów i rozwijanie długoterminowych relacji.
  • Realizacja wyznaczonych celów związanych z pozyskaniem kapitału do projektów deweloperskich.
  • Prezentację i sprzedaż produktów inwestycyjnych.
  • Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących wyników relacji z inwestorami oraz monitorowanie efektywności strategii relacyjnych.
  • Organizowanie spotkań i wydarzeń dla inwestorów oraz zapewnianie najwyższego poziomu obsługi na każdym etapie współpracy.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie poparte sukcesami w pozyskiwaniu inwestorów na rynku nieruchomości oraz innych rynkach finansowych.
  • Posiadanie własnych kontaktów z Inwestorami finansującymi projekty deweloperskie - warunek konieczny.
  • Doświadczenie w sprzedaży produktu pożyczki inwestycyjnej.
  • Znajomość zasad funkcjonowania rynków kapitałowych oraz zasad sprawozdawczości i analizy finansowej.
  • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Własna, rozbudowana sieć kontaktów z Inwestorami - Mile Widziane
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych w segmencie bankowości - Mile Widziane

To oferujemy

  • Współpracę z uznaną firmą deweloperską oferującą nowoczesne i bezpieczne formy inwestowania kapitału.
  • Współtworzenie i rozwój działu firmy oferującego produkty finansowe dla Inwestorów.
  • Atrakcyjne i konkurencyjne warunki wynagradzania: stała podstawa wraz z prowizją.
  • Współpracę na podstawie umowy B2B.
  • Kartę MultiSport.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Szeroki pakiet ubezpieczeń.