Biura sprzedaży mieszkań:
Częstochowa+48 600 700 063
Miejsce pracy

Gliwice, Katowice

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Rodzaj pracy

praca stacjonarna

Stanowisko

Doradca ds. sprzedaży mieszkań

Czas pracy

pełny etat

Od kiedy

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie bezpośrednim, telefonicznym i mailowym.
  • Doradztwo oraz prezentacja oferty sprzedaży mieszkań i lokali usługowych.
  • Wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie CRM.
  • Udzielanie informacji w zakresie umów deweloperskich i innych dokumentów sprzedażowych.
  • Analiza i badanie konkurencji.
  • Współpraca z działami firmy: księgowym, budowlanych, architektonicznym oraz marketingowym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży: Umiejętność prezentacji oraz znajomość technik sprzedażowych
  • Chęć zrozumienia potrzeb Klienta oraz dostosowania oferty do oczekiwań.
  • Gotowość pracy w godzinach 10:00 – 18:00
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Sprawna obsługa narzędzi biurowych: Obsługa systemów CRM
  • Zainteresowanie dotyczące projektowania wnętrz lub pokrewne - Mile widziane
  • Doświadczenie w branży deweloperskiej, nieruchomości lub kredytów hipotecznych - Mile widziane
  • Znajomość trendów rynkowych, cen, procesów transakcyjnych oraz przepisów prawnych związanych z obrotem nieruchomościami - Mile widziane

To oferujemy

  • Umowę o pracę w Trust;
  • Kartę MultiSport.
  • Prywatną opieka medyczna.
  • System rabatowy naszych produktów oraz dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Biuro wyposażone w nowoczesne narzędzia i technologie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Ścieżki kariery i awanse wewnętrzne.
  • Szkolenia branżowe.
  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych.