Miejsce pracy

Kielce/Częstochowa

Forma zatrudnienia

Umowa o Prace

Rodzaj pracy

Praca Stacjonarna

Stanowisko

Project Manager

Czas pracy

pełny etat

Od kiedy

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzenie harmonogramów terminowo-rzeczowo-finansowych dla inwestycji
  • Sporządzanie i kontrolowanie budżetu inwestycji
  • Archiwizowanie dokumentów projektowych oraz finansowych (wersja papierowa i cyfrowa)
  • Nadzorowanie procesu przedprojektowego (przygotowanie do inwestycji)
  • Optymalizowanie rozwiązań projektowych
  • Uzyskiwanie Warunków Technicznych wraz z Umowami Przyłączeniowymi dla przyłączy oraz każda dalsza czynność związana z przyłączami (docelowymi i tymczasowymi)
  • Występowanie przed urzędem i optymalizowanie czasu wydawania decyzji administracyjnych
  • Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego
  • Nadzorowanie prac wykonawczych, przyspieszanie i optymalizacja realizacji poszczególnych prac Wykonawców
  • Negocjowanie oraz opracowywanie umów na prace wykonawcze
  • Kontrolowanie terminowości realizacji robót budowlanych
  • Kontrola kosztów budowy
  • Nadzorowanie pracy swojego Zespołu oraz realny wpływ na rozwój firmy
  • Uczestnictwo w odbiorach prac Wykonawców
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Raportowanie postępów do przełożonego
  • Prowadzenie spotkań koordynacyjnych
  • Koordynowanie prac dotyczących Najemców
  • Przestrzeganie terminów i wymogów umownych dotyczących Najemców

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa programów CAD
  • obsługa pakietu Office
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • wiedza na temat Prawa Budowlanego
  • odpowiedzialność za wszystkie elementy związane z wykonawczą częścią procesu inwestycyjnego wraz z procedurą uzyskania Pozwolenia na Użytkowanie
  • duża aktywność przy rozwiązywaniu realnych problemów, brak pasywności w kwestiach związanych z Gestorami Sieci, Urzędami itd.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Pracę w zgranym, przyjaznym i ambitnym zespole
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego
  • Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy
  • Stałą pensję oraz premie