Biuro sprzedaży mieszkań

+48 720 706 705

Miejsce pracy

Kielce

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

Rodzaj pracy

Praca Stacjonarna

Stanowisko

Księgowa

Czas pracy

Część etatu

Od kiedy

od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oraz realizowanie polityki rachunkowości i podatkowej firmy oraz zarządzanie płynnością finansową,
  • wdrażanie, aktualizowanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych, optymalizacja procesów księgowych, plany kont,
  • współpraca z bankami, audytorami, instytucjami finansowymi, firmami ubezpieczeniowymi oraz organami państwowymi,
  • sporządzanie rozliczeń, analiz oraz raportów na potrzeby firmy oraz instytucji zewnętrznych,
  • sporządzanie bilansów oraz sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi standardami sprawozdawczości finansowej,
  • rozliczanie inwestycji, projektów związanych działaniami firm,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • kreowanie i wdrażanie pomysłów poprawiających wyniki finansowe przedsiębiorstwa.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości w spółkach deweloperskich oraz powiązanych spółkach celowych (spółki akcyjne i z o. o.) – warunek konieczny
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowej/ księgowego,
  • dobra, praktyczna znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości, przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz pozostałych przepisów niezbędnych do realizacji obowiązków,
  • praktyczna znajomość zasad księgowości spółek deweloperskich
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy zadaniowej, odpowiedzialność i samodzielność,
  • dokładność i sumienność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów, analizy danych, wyciągania wniosków, planowania i monitorowania działań pod względem ich kosztów i efektywności,
  • odpowiedzialność, systematyczność, terminowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz organizacji pracy własnej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Prace w zgranym, przyjaznym i ambitny zespole
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego
  • Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy
  • Stała pensja + premia