Sprawdź ofertę
“Bezpieczny kredyt 2%”
w Trust Investment!

Rządowy program “Bezpieczny kredyt 2%” już ruszył. Wybierz z naszej oferty swoje wymarzone mieszkanie i zaoszczędź nawet 335 000* złotych.

*Symulacja różnicy pomiędzy kosztem odsetek przy standardowym kredycie dla kwoty 500 000 zł w ratach równych, a kosztem odsetek płaconych przez Klienta w programie „Bezpieczny kredyt 2%”.

Jak to działa?

1

Wybierz i zarezerwuj mieszkanie w jednej z realizowanych przez Trust Investment inwestycji: https://trustinvestment.pl/mieszkania/.
Śpiesz się! Z każdym tygodniem maleje pula mieszkań dostępnych w programie.

2

Sprawdź swoją zdolność kredytową u naszego doradcy:
https://trustinvestment.pl/finansowanie/.

3

Podpisz umowę deweloperską i zagwarantuj sobie niezmienność ceny wybranego mieszkania.

4

Wpłać wkład własny na chroniony Rachunek Powierniczy - pozostałe transze będą wymagane dopiero po uruchomieniu środków z kredytu.

5

Nasz doradca pomoże Ci przygotować wniosek o przyznanie kredytu w programie „Bezpieczny kredyt 2%”.

6

Nie zwlekaj i złóż wniosek. Pula środków przeznaczonych na program w tym roku jest niewielka i o przyznaniu kredytu decyduje kolejność złożenia wniosku.

7

W Trust Investment rozumiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i wzajemne zaufanie, dlatego możesz również skorzystać z innej oferty kredytowej, a jeśli nie uda Ci się uzyskać finansowania – będziesz mógł odstąpić od umowy deweloperskiej, nie ponosząc z tego tytułu żadnych kosztów.

Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży
i zapytaj o szczegóły oferty.

+48 600 900 500sprzedaz@trustinvestment.pl